SUNSAN ČAJA Z DUBAJA

  • Samoopaľovacia pena 200ml
  • Intenzita opálenia: tmavá 3/4 (studený podtón)
  • Na 4 - 7 použití
  • Doba pôsobenia: 8 hodín
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
15.6.2023
€27,90
SUNSAN ČAJA Z DUBAJA
sunsan caja z dubaja
Tip Tmavé opálenie

Objavte tajomstvo dokonalého opálenia so SUNSAN Čaja z Dubaja - samoopaľovacou penou, ktorá vám zaručí exotický vzhľad bez toho, aby ste museli stráviť hodiny na slnku alebo v soláriu! Tento revolučný produkt je navrhnutý tak, aby vám poskytol prirodzený a trvácny bronzový odtieň, ktorý vás očarí svojou intenzitou a dlhotrvajúcim efektom.

SUNSAN Čaja z Dubaja je 200ml samoopaľovacia pena s tmavou intenzitou opálenia 3/4 (exotický podtón), ktorá je ideálna pre tých, ktorí túžia po hlbokom a výraznom opálení. Pena je navrhnutá tak, aby sa ľahko nanášala a rýchloschnúca, čím zaisťuje pohodlné a bezproblémové použitie.

Doba pôsobenia peny je 8 hodín, čo znamená, že môžete mať perfektnú opálenú pokožku už za jednu noc! Obsah produktu vám vydrží na 4 - 7 použití na celé telo. SUNSAN Čaja z Dubaja je vyrobená z 100% prírodných DHA zložiek, čo zaručuje bezpečné a šetrné opálenie pre vašu pokožku. Taktiež je VEGAN a neobsahuje parabény, takže si môžete byť istí, že používate kvalitný a etický produkt. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť zažiariť ako slnko s SUNSAN Čaja z Dubaja!


Čo ešte budete potrebovať pre dokonalý efekt?

- pred aplikáciou budete potrebovať peeling - ideálna je kombinácia peelingové rukavice a vhodný peeling (nepoužívať olejové alebo kávové peelingy alebo peelingy značky Dove). Ak nemáte alebo nechcete použivať peeling postačí Vám peelingová rukavica.

 - na nanášanie produktu mitt rukavicu

- na detaily je ideálne použiť štetec

 

Kompletný návod na aplikáciu nájdete tu a tiež na produkte.