FAQ - Často kladené otázky

Nebudem oranžová alebo fľakatá?


Samoopaľovacie produkty, ktoré používame nemajú oranžové pigmenty a pri dodržaní pokynov nehrozí fľakatý, ani oranžový povrch. Všetky naše samoopaľovacie produkty sú založené na prírodnej báze a nie sú testované na zvieratách. 


Môžem absolvovať procedúru aj počas tehotenstva alebo dojčenia?


Áno, môžete, pretože samoopaľovacie zložky obsiahnuté v produktoch, ktoré používame sú prírodné, prenikajú a vytvárajú opálenie len vo vrchných vrstvách pokožky a neprenikajú do krvi, plodovej vody ani neovplyvňujú plod alebo materské mlieko. V prípade záujmu si samozrejme dojčiace mamičky nechávajú podprsenku. 


Môžem sa potom opaľovať alebo kúpať?


Áno, opaľovanie prebieha naďalej normálne. Kúpanie po prvom umytí je absolútne bezproblémové a nemá žiadny negatívny dopad na opálenie dosiahnuté cukrovým samoopaľovacím nástrekom.


Ako dlho mi opálenie vydrží?

Ako pri všetkom, je to veľmi individuálne. Záleží od životného štýlu a následnej starostlivosti. Opálenie treba pravidelne hydratovať - natierať a znova natierať :) Priemerne vám vydrží cca 7 - 10 - 14 dní.


Čo robiť pred a po opalovaní?


Pred opaľovaním je potrebné spraviť si peeling. Kompletné inštrukcie nájdete v časti Cukrový nástrek - príprava. V prípade objednávky priamo cez rezervačný systém, Vám inštrukcie prídu priamo v potvrdzovacom emaily.


Môžu produkty používať aj muži? Môžu prísť muži na nástrek?

Áno, samozrejme môžu.