Príprava pred nástrekom

Opálenie, ktoré ti aj čokoláada bude závidieť... – kópia 

Nástrek Fake Bake , ktorý používame stmaví vašu pokožku o 2-3 odtiene. Príprava pokožky a následná starostlivosť určuje samotný výsledok aj jeho trvanie a je potrebné dodržať čo najpresnejšie nižšie uvedené pokyny. Opálenie Vám vydrží 7-10-14 dní v závislosti od Vášho životného štýlu a už spomínanej starostlivosti.

 


Opálenie, ktoré ti aj čokoláada bude závidieť... – kópia (1) 

OBLEČENIE

Na procedúru je ideálne prísť v tmavom a voľnejšom oblečení. Sprievodná farba môže zafarbiť vaše oblečenie, je možné ju vyprať

 

HOLENIE, DEPILÁCIA

Holenie aj depiláciu je potrebné vykonať 24 hodín pred aplikáciu, ideálne 48 hodín pred samotnou aplikáciou samoopaľovacieho nástreku, aby sa pokožka stihla zregenerovať.

 

PEELING

Pred nástrekom je potrebné vykonať peeling celého tela aj tváre pomocou peelingovej rukavice. Odporúčame použiť peeling Fake Bake Coconut Body Polish, ktorý zlepšuje vstrebávanie samoopaľujúcich látok do pokožky a vytvoriť tak rovnomerné dlhotrvajúce opálenie.

Pred aplikáciou je potrebné si dať výdatnú sprchu, ideálne teplú, aby sa telo zbavilo všetkých kozmetických prípravkov. Na záver sprchy však odporúčam vodu vlažnejšiu, aby sa stiahli póry, Na samotnú aplikáciu je potrebné mať pokožku zbavenú dezodorantu, antiperspirantu, krémov a olejov, makepu a prísť aj bez parfumu.


Opálenie, ktoré ti aj čokoláada bude závidieť... – kópia (2) 

IHNEĎ PO APLIKÁCIÍ

Ihneď po aplikácií ste hnedá, avšak toto je sprievodná farba, ktorá je obsiahnutá v nástrekovej emulzií. Samotné zložky, ktoré spôsobujú opálenie - cukrové triesloviny sú bezfarebné a farba je pridávaná na rovnomerný nástrek. Samotný nástrek trvá cca 15 minút. Po násterku je potrebné sa vyhnúť nadmernej fyzickej aktivite, kde by mohlo prísť k spoteniu a taktiež sa vyhnúť kontaktu s vodou.

SPRCHA

Na vytvorenie požadovaného opálenia je potrebné samoopaľovací nástrek nechať pôsobiť minimálne 4 hodiny, maximálne 6-8 hodín (príp.celú noc). Platí pravidlo, že čím dlhšie sa nechá nástrek pôsobiť, tým bude výsledný efekt tmavší. Následne treba nástrek poriadne zmyť, BEZ použitia hubky, peelingu alebo lufy. Použiť môžete akýkoľvek sprchový gél (bez peelingových častíc) a je potrebné zmyť zvyšky sprievodnej farby.

HYDRATÁCIA

Po osprchovaní je potrebné sa poriadne natrieť hydratačným krémom, olejom alebo maslom. Týmto sa opálenie vo vašej koži "uzamkne". Hydratácia je dôležitá počas celej doby po nástreku a je potrebné sa starať o opálenie rovnako ako o opálenie zo slnka - to znamená pravidelne hydratovať, nedrhnúť uterákom ani nepoužívať peelingy.

 


 

Výsledné opálenie sa na vašej pokožke prejaví až cca 12 hodín po osprchovaní, nakoľko ešte v tejto dobe sa vo vašej pokožke vyvíjajú samoopaľovacie zložky.