#1 Prečo mám po samoopalovacom kréme alebo cukrovom nástreku čierne bodky?

Natreli ste sa samoopalovacím krémom alebo penou, nechali pôsobiť, umyli a máte krásne čokoládové opálenie.  Ale z blízka vidíte, napríklad na nohách, rukách alebo v oblasti bikín, malé čierne bodky. Nepanikárte, nižšie sa dočítate prečo vznikajú a ako tomu zabrániť. 
 
Mám pre vás hneď na úvod vynikajúcu správu, najneskôr do 2 dni zmiznú.
 
Prečo ale niekedy vzniknú? Príprava pred aplikáciou samoopaľovacieho produktu zahŕňa holenie alebo depiláciu (ak sa na danom mieste holíte) 24-48hodín vopred. Ruku na srdce, dodržali ste to? Keď sa čerstvo oholíte alebo vydepilujete vznikne, vám na koži v oblasti chĺpku miniatúrna priehlbinka, do ktorej sa dostane nadmerné množstvo samoopalováku. Chĺpok to za 1-2 dni vytlačí, keď rastie. Skúste si nechať väčší časový rozostup medzi odstraňovaním chĺpkov a aplikáciou samoopaľovacieho produktu.
 
Druhým dôvodom sú otvorené póry. Aká a kedy bola posledná sprcha pred aplikáciou? Najhoršia je teplá sprcha tesne pred aplikáciou. Skúste si dať poslednú sprchu chladnejšiu, nech sa vám stiahnu póry a nedostane sa tam nadbytočný produkt. 

Rada na záver: odstraňovanie chĺpkov robiť v dostatočnom predstihu a pri poslednej sprche mierne znížiť teplotu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie