SUNSAN TY KOKOS

  • Samoopaľovacia pena 200ml
  • Intenzita opálenia: tmavá 3/4 (prirodený podtón)
  • Na 4 - 7 použití
  • Doba pôsobenia: 8 hodín

 

 

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
15.6.2023
€27,90
SUNSAN TY KOKOS
SUNSAN Ty kokos samoopaľovacia pena
Tmavé opálenie

Objavte krásu zdravého a prirodzeného opálenia s našou luxusnou samoopaľovacou penou SUNSAN Ty kokos! Špeciálne zloženie vám zaistí úžasný tmavý odtieň, ktorý vás prenesie priamo na exotickú pláž. Pripravte sa na to, že budete žiariť ako nikdy predtým!

SUNSAN Ty kokos je navrhnutý tak, aby ste si mohli užívať opálenú pokožku bez obáv zo škodlivých UV žiarení. Táto inovatívna samoopaľovacia pena obsahuje 100% prírodné DHA zložky a je VEGAN a bez parabénov. Toto je ideálna voľba pre tých, ktorí chcú byť ohľaduplní k svojmu telu.

Naneste túto osviežujúcu penovú textúru s lahodnou vôňou kokosu na pokožku a nechajte ju pôsobiť 8 hodín. Vďaka rýchloschnúcemu efektu sa nemusíte obávať nepríjemného lepenia alebo otláčania - vaša pokožka bude hladká a svieža po celý čas.


Čo ešte budete potrebovať pre dokonalý efekt?

- pred aplikáciou budete potrebovať peeling - ideálna je kombinácia peelingové rukavice a vhodný peeling (nepoužívať olejové alebo kávové peelingy alebo peelingy značky Dove). Ak nemáte alebo nechcete použivať peeling postačí Vám peelingová rukavica.

 - na nanášanie produktu mitt rukavicu

- na detaily je ideálne použiť štetec

 

Kompletný návod na aplikáciu nájdete tu a tiež na produkte.