AURA ALLURE XENA

Kompletné profesionálne nástrekové zariadenie

Aura Allure Xena je najvyššia ponúkaná kvalita nástrekových pištolí na trhu, s ňou zvládnete vykonávať nástrek s ľahkosťou, bez používania nadbytočnej emulzie, nerovnomerného nanášania počas procedúry a zvýšite spokojnosť svojich zákazníkov.

€379,90 €316,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
AURA ALLURE XENA
Nástrekové zariadenie pištol AURA Allure Xena | SUNSAN
ZADARMOZADARMO

Podrobný popis

To, čo vidíte na prvý pohľad - dokonalý elegantný dizajn, je len začiatok toho, čo vám toto nástrekové zariadenie ponúkne. Tichá pri práci, nízka prašnosť, jednoduchá na ovládanie, žiadne bodky na zákazníčkach, miniatúrne kvapôčky pri aplikácií samoopaľovacieho cukrového nástreku, jednoduché ovládanie a ešte jednoduchšie čistenie...

 

Technické dáta

Zdroj energie 230V, 50Hz
Spotreba energie 280V
Hlučnosť 75,5dB
Dĺžka hadice 3,5m
Objem nádobky 150ml
Váha cca 1,6kg

 

Aké sú hlavné výhody nástrekového zariadenia AURA ALLURE XENA?

NOVÁ XENA – CLICK & TAN GUN

Luxusné lesklé čierne telo s kovovými zlatými prvkami, ktoré kombinuje najlepšie technológie opaľovacej pištole. Click & tan znamená, že hadica sa na pištoľ nešróbuje, ako bývalo zvykom pri iných modeloch, ale jednoducho sa zaklikne a môžete pracovať.

 

TECHNOLÓGIA BEZ UPCHÁVANIA

Rúrka na naberanie roztoku "so zubami" a konkávnymi vnútornými časťami misky zabraňujú prerušovanému striekaniu, čo umožňuje, aby roztok vždy tiekol pravidelne a nerobili sa vám na zákazníkoch bodky a nepravidelné časti.

  

JEMNÉ A PRESNÉ STRIEKANIE EMULZIE

Klobúčik na striekanie bol špeciálne navrhnutý pre trh s opaľovaním a poskytuje 0-0,50 ml kvapôčky nástrekovej emulzie, čo výrazne znižuje spotrebu nástrekovej emulzie a prašnosť v stane aj okolí stanu.

 

1-2-3  ĽAHKÉ ČISTENIE

Najjednoduchšia pištoľ na trhu na čistenie. 3 odnímateľné kúsky, ktoré sa dajú ľahko rozložiť a zložiť bez námahy.

 

CLICK & TAN SUŠIČ

Odpojte predný koniec pištole od rukoväte, aby ste odhalili sušič. Nie je potrebné odpojiť hadicu, takže sušenie je profesionálnejšie a praktickejšie.

 

ZNÍŽENÁ HLUČNOSŤ

Menej hluku umožňuje väčšiu flexibilitu pre salóny aj školenie. Teraz môžete počuť svojich zákazníkov a oni budú počuť vaše inštrukcie.

 

XENA DRŽIAK NA PIŠTOL

Strojom je možné pohybovať s ukotvenou zbraňou. Bez rozliatia, bez potreby ďalších rúk. Všetko v jednom úložnom riešení.

 

DLHÁ HADICA

3,5 M Odolná, mimoriadne mäkká a extra flexibilná hadica pre zvýšenú manévrovateľnosť.

 

PREPRACOVANÉ DETAILY S DÔRAZOM NA ŽENY

Prepínač ZAP / VYP navrhnutý s ohľadom na koncového používateľa - ženy. Zabraňuje lámaniu nechtov, na rozdiel od tlačidiel.

 

MOŽNOSTI STRIEKANIA

Možnosť striekať horizontálne aj vertikálne a taktiež možnosť využiť pištoľ na jemný kontúring.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: