Často kladené otázky

Áno, samozrejme. Spoločne vyberieme odtieň, ktorý sa hodí vašej pokožke. Prosím, nechajte si poradiť od nás odborníkov, aby efekt pôsobil prirodzene.

Nie, oranžové odtiene vznikajú iba v prípade nekvalitných produktov alebo zle vybraného farebného odtieňu.

Pri nástreku toto určite nehrozí, ak je správne spravená príprava a dodržaný kompletný postup. Ak sa natierate sami doma samoopaľovacím produktom, pozrite si naše Pokyny na aplikáciu a tam nájdete tipy a triky, ako si neurobiť fľaky. Taktiež  na každom produkte máte QR kód, ktorý vás presmeruje na danú stránku. S dobrým produktom len ťažko niečo pokazíte.

Štandardne áno. Ak chcete tvár vynechať, stačí nám povedať a spravíme efekt na krku do stratena, aby to vyzeralo prirodzene.

Áno, naše produkty sú z prírodných DHA zložiek a neprenikajú do hĺbky pokožky, takže sú vhodné aj pre tehotné alebo dojčiace mamičky. Ak však žena kojí, nemôžu sa striekať prsia. Nie kvôli poškodeniu mlieka, ale kvôli otlačeniu sprievodnej farby na tvár dieťatka.

Viac o tejto téme si prečítajte tu: Tehotenstvo a samoopaľovanie

Áno. Opáli vás, nakoľko sa štandardné opálenie nachádza v inej vrstve kože a kúpať sa môžete tiež. Zakázaný je wellness - sauny a vírivky.

Viac o dovolenkách a samoopaľovaní si prečítajte tu: Dovolenky a samoopaľovanie

Rovnako ako v iných oblastiach, aj tu ide o veľmi individuálnu záležitosť. Odráža to váš životný štýl a úroveň starostlivosti, ktorú tomu venujete. Kľúčom je pravidelná hydratácia opálenej pokožky - teda mazanie a opätovné mazanie :) Tento proces vám zaručí, že vaše opálenie vydrží približne 7 až 20 dní. A to je predsa super správa, všakže?

Áno, môžu a dokonca sa ani nemusia holiť. Chlpy pri samoopaľovaní vôbec nevadia.

Viac sa o téme chlpy dočítate tu: Chlpy, chlpy a chlpy...

Ideálne 2-4 dni vopred.

Nie. Výsledný efekt pri dodržaní všetkých pokynov oblečenie nefarbí.

Najdôležitejšia je hydratácia. Krémovaním to uzamykáme v pokožke.