O nás

Víta vás SUNSAN, slovenská značka venujúca sa samoopaľovaniu!

Náš príbeh sa začal v roku 2020, kedy som sa rozhodla nasledovať svoju vášeň. Absolvovala som špičkové školenie od salónu v USA, kedy som sa naučila všetky tajomstvá samoopaľovania a kontúringu. Od tej doby žijem svojim snom a každý deň sa snažím prinášať na Slovensko to najlepšie z oblasti samoopaľovania.

SUNSAN nie je len o mne, je to o všetkých nás. SUNSAN je miesto, kde sa mladé ženy môžu cítiť krásne a sebavedomé. Verím, že každá žena zaslúži vyzerať a cítiť sa fantasticky. Zo skúseností viem, ako veľmi vám k tomu pomôže jednoduchá vec - opálenie.

To, čo nás odlišuje od konkurencie, je naša oddanosť kvalite a dôkladnému pochopeniu našich produktov. Neobmedzujeme sa len na manuály a obaly krabíc. Každý deň pracujeme s našimi produktami v našich vlastných salónoch, takže poznáme každý detail, každú potenciálnu komplikáciu a ako im predísť. Naša skúsenosť a znalosti nás robia jedinečnými a dávajú nám konkurenčnú výhodu.

Pri výbere SUNSAN si vyberáte kvalitu, odbornosť, a skúsenosti. Sme tu pre vás, aby sme vás podporili na ceste za krásou a sebavedomím. SUNSAN je viac ako len salón, je to miesto, kde sa budete cítiť vítané, pochopené a krásne. Pridajte sa k tisícom našich spokojných zákazníčok a nechajte, aby sme vám ukázali, aké krásne zdravo opálené môžete byť.

 

 Tím SUNSANSUNSAN_dominika

SUNSAN_Sarah

sunsan_sandra

 

 Ďakujeme vám za dôveru a tešíme sa na stretnutie s vami.