Pre nevesty

Beige Grid Wedding Thank You Card

 Biela patrí na svadobné šaty, nie na pokožku

 

Ak ťa čaká tvoj veľký deň, pravdepodobne máš plnú hlavu iných problémov - doriešiť sálu, zasadací poriadok, menu, výzdobu, koláče...

 Venovať hodiny opaľovaniu je zbytočné, keď u nás to vieš vyriešiť zdravou formou v priebehu 1 hodiny.

 

 

Naše nevesty

 Chceš tu byť aj ty? Pošli nám po svadbe tvoju fotografiu s možnosťou zverejnenia a dostaneš ďalší nástrek zdarma.

 

 

Ako tmavé bude opálenie?

Vyberáš si ty sama z 3 farebných odtieňov.

 

Koľko dní pred svadbou prísť?

Ideálne 2 dni. Všetky procedúry ako mokrá manikúra, pedikúra a čistenie pokožky - kozmetika je potrebné absolvovať pred nástrekom.

Ak je svadba v sobotu, ideálne prísť vo štvrtok.

 

Zafarbí mi cukrový nástrek svadobné šaty? 

Nie, nástrek púšťa farbu iba do prvej sprchy. Následné opálenie je vytvorené hlboko v pokožke, nie je to farba, ktorá je na povrchu. Pri bežnom fungovaní sa nemá ako farba dostať na oblečenie. Môže to nastať pri extrémnych situáciách, ako pri športe, kedy sa človek môže nadmerne potiť. Aj v takomto prípade je možné všetko oprať, nakoľko nástrek je zo 100% prírodných zložiek. Rovnako, keď sa nadmerne spotíte a nástrek nemáte, tak pot nie je transparentný, ale zanecháva na oblečení mapy, ktoré idú vyprať.

 

Môže prísť aj budúci manžel?

Áno. 

 

Stačí prísť jeden krát?

Áno, výsledná farba sa ukáže už po prvom nástreku.

Ak si však nevesta a nikdy si na samoopaľovacom cukrovom nástreku nebola, odporúčam ti cca 1 mesiac vopred prísť na skúšku. Rovnako ako nevesta chodí na skúšku šiat, vlasov alebo makeupu. Prečo? Možno si budeš nakoniec chcieť zvoliť iný odtieň, prípadne prísť o deň alebo 2 dni skôr (pre troška bledší efekt), taktiež je potrebné vyskúšať, ako reaguje tvoja pokožka na daný druh kozmetiky.

Alergický test (rovnako ako pri každej jednej kozmetike) sa vykonáva na mieste, ktoré nie je bežne vidieť 24 hodín vopred. V prípade zájmu si treba vopred dohodnúť termín.

 

druzicky

  

1

2

 

 

Ak by si mala ešte ďalšie otázky, napíš mi ich sem: info@sunsan.sk.

 

 Teším sa na tvoju návštevu