Návod na aplikáciu

Aby ste dosiahli dokonalý vzhľad pomocou samoopaľovacích prípravkov, musíte dodržiavať niekoľko tipov a trikov. V tejto časti sa s vami podelíme o tipy, ako pripraviť pokožku na aplikáciu samoopaľovacích prípravkov.

PRED POUŽITÍM VÝROBKOV

Ideálne asi 12-24 hodín pred aplikáciou

1. Vykonajte peeling

 sunsan_peeling

Prvým krokom k úspešnému samoopáleniu je dôkladný peeling celého tela. Exfoliácia odstráni odumreté kožné bunky a zanechá vašu pokožku rovnomerne hladkú a pripravenú na aplikáciu samoopaľovacieho prípravku. Odporúčame peeling na báze cukru alebo soli, nie peeling na báze oleja alebo kávy. Prípadne, pokiaľ nemáte daný peeling, stačí namiesto neho použiť peelingovú rukavicu.

2. Ohoľte sa

hoelnie_sunsan
Pokiaľ máte na nohách alebo iných častiach tela chĺpky, je dôležité ich pred použitím samoopaľovacieho prípravku oholiť. Pokiaľ si určité časti tela neholíte, nemusíte to pre aplikáciu robiť, chĺpky nebudú mať vplyv na výsledný efekt.

3. Sprcha

Zmyte všetku kozmetiku (dezodoranty, krémy, parfumy).


APLIKÁCIA PRODUKTU

Pokiaľ máte suché ruky, nohy, kolená, lakte a tvár, naneste tesne pred aplikáciou malé množstvo krému. Ideálne je použiť krém bez obsahu oleja.

Samotná aplikácia je naozaj jednoduchá. Naneste primerané množstvo prípravku na rukavicu a krúživými pohybmi ho rovnomerne rozotrite po celom tele. Pri nanášaní prípravku na členky, prsty na nohách a rukách a na tvár odporúčame použiť štetec a veľmi malé množstvo prípravku. Na tieto oblasti nanášajte prípravok až nakoniec.

Rukavicu neumývajte, pretože by ste si pokazili účinok na rukách. Počkajte asi 3 minúty, kým sa prípravok úplne vsiakne do pokožky, a potom sa môžete obliecť. Odporúčam tmavé oblečenie, pretože počas pôsobenia krému si môžete oblečenie zafarbiť. Nebojte sa, všetko pôjde bez problémov.

Nechajte pôsobiť podľa pokynov na obale výrobku. Počas tejto doby sa vyhnite vode, poteniu, fyzickej aktivite a nenoste podprsenku.


AK UPLYNE DOBA PÔSOBENIA,

SPRCHA

sunsan_sprcha

je potrebné sa riadne umyť, BEZ použitia huby, peelingu alebo lufy, sprchového gélu alebo mydla. To, čo vidíte po sprchovaní, nie je konečná farba.

HYDRATÁCIA

hydratacia_sunsan

Teraz prichádza na rad zásadnú časť, a tou je hydratácia. Musíte sa natrieť hydratačným telovým mliekom alebo maslom. To "uzamkne" opálenie v pokožke. Nepoužívajte výrobky DOVE (14 dní). Konečný efekt bude viditeľný až 12 hodín po osprchovaní.

Hydratácia je dôležitá po celý čas po samoopaľovaní sa musíte starať rovnako ako pri opaľovaní na slnku - to znamená pravidelne hydratovať, nedrhnúť uterákom ani nepoužívať peelingy.

Ak už máte pocit, že sa opálenie úplne zmylo (približne 7-14 dní po aplikácii), urobte peeling, aby ste sa zbavili posledných zvyškov opálenia. Vaša pokožka bude opäť pripravená na novú aplikáciu.