Návod na aplikáciu

Ak chcete pomocou samoopaľovacích produktov dosiahnuť dokonalý vzhľad, je potrebné dodržiavať niektoré tipy a triky. V tejto časti sa s vami podelíme o rady, ako pripraviť svoju pokožku na aplikáciu samoopaľovacích produktov.

PRED APLIKÁCIOU PRODUKTOV

Ideálne cca 12-24 hodín pred aplikáciou

1. Vykonajte peeling

 sunsan_peeling

Prvým krokom k úspešnému samoopaľovaniu je dôkladný peeling celého tela. Peeling odstráni odumreté kožné bunky a zanechá vašu pokožku rovnomerne hladkú a pripravenú na aplikáciu samoopaľovacieho prípravku.Odporúčame peelingy založené na báze cukru alebo soli, nie olejové a kávové. Prípadne ak nemáte daný peeling použite radšej len peelingovú rukavicu.

2. Oholte sa

hoelnie_sunsan
Ak máte chĺpky na nohách alebo iných častiach tela, je dôležité ich oholiť pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku. Ak si niektoré časti tela neholievate, nemusíte to robiť kvôli aplikácií, chĺpky výsledný efekt neovplyvnia.

3. Sprcha

Zmyte zo seba všetkú kozmetiku (deodoranty, krémy, parfumy).


APLIKÁCIA PRODUKTU

Ak máte suché ruky, nohy, kolená, lakte a tvár, aplikujte si na ne malé množstvo krému tesne pred aplikáciou. Ideálne je použiť krém bez olejov.

Samotná aplikácia je naozaj jednoduchá. Na mitt rukavicu naneste primerané množstvo produktu a krúživými pohybmi rovnomerne rozotrite na celom tele. Pri nanášaní produktu na členky, prsty na nohách a na rukách a na tvár odporúčame použiť štetec a veľmi malé množstvo produktu. Tieto časti natierajte až na záver.

Mitt rukavicu neumývajte, nakoľko by si si pokazili efekt na rukách. Počkajte cca 3 minútky, kým sa produkt úplne vsiakne do pokožky a následne sa môžete obliecť. Odporúčam tmavé oblečenie, nakoľko počas doby pôsobenia krému môžete zafarbiť oblečenie. Nebojte sa, všetko ide bez problémov oprať.

Nechajte pôsobiť podľa inštrukcií na obale daného produktu. Počas tejto doby sa vyhýbaj vode, poteniu, fyzickej aktivite a nedávať si podprsenku.


AK UPLYNIE DOBA PÔSOBENIA,

SPRCHA

sunsan_sprcha

je potrebné sa poriadne umyť, BEZ použitia hubky, peelingu alebo lufy, sprchového gélu alebo mydla. To, čo uvidíte po sprche, ešte nie je výsledná farba.

HYDRATÁCIA

hydratacia_sunsan

Teraz prichádza podstatná časť a to je hydratácia. Treba sa natrieť hydratačným telovým mliekom alebo maslom. Týmto sa opálenie vo vašej koži "uzamkne". Nepoužívať DOVE produkty (14dní). Výsledný efekt bude viditeľný až 12 hodín po sprche.

Hydratácia je dôležitá počas celej doby po nástreku a je potrebné sa starať o opálenie rovnako ako o opálenie zo slnka - to znamená pravidelne hydratovať, nedrhnúť uterákom ani nepoužívať peelingy.

Ak už máte pocit, že sa opálenie úplne vymýva (cca 7-14 dní od aplikácie), spravte si peeling, a tak sa zbavíte aj posledného opálenia. Vaša pokožka bude opäť pripravená na novú aplikáciu.