Príprava pokožky

PRIPRAVA

Nástrek , ktorý používame stmaví vašu pokožku o 2-3 odtiene. Príprava pokožky a následná starostlivosť určuje samotný výsledok aj jeho trvanie a je potrebné dodržať čo najpresnejšie nižšie uvedené pokyny. Opálenie Vám vydrží 7-10-14 a niekedy aj 20 dní v závislosti od Vášho životného štýlu a už spomínanej starostlivosti.

 


priprava2

OBLEČENIE

Na procedúru je ideálne prísť v tmavom a voľnejšom oblečení. Sprievodná farba môže zafarbiť vaše oblečenie, je možné ju vyprať

  HOLENIE, DEPILÁCIA

Holenie aj depiláciu je potrebné vykonať 24 hodín pred aplikáciu, ideálne 48 hodín pred samotnou aplikáciou samoopaľovacieho nástreku, aby sa pokožka stihla zregenerovať.

 PEELING

24-48 hodín vopred je potrebné vykonať peeling celého tela aj tváre pomocou peelingovej rukavice. Odporúčame použiť peeling na cukrovej alebo soľnej báze napríklad náš SUNSAN Mangový peeling. Ak nestíhate zohnať správny peeling, postačí peelingová rukavica.

Prosím nepoužívať kozmetiku Dove aspoň 24 hodín vopred.

Pred aplikáciou sa pár hodín nesprchovať. Posledná sprcha však musí byť výdatná, aby sa telo zbavilo všetkých kozmetických prípravkov.  Na samotnú aplikáciu je potrebné mať pokožku zbavenú dezodorantu, antiperspirantu, krémov a olejov, makepu a prísť aj bez parfumu.


 priprava3

IHNEĎ PO APLIKÁCIÍ

Ihneď po aplikácií ste hnedá, avšak toto je sprievodná farba, ktorá je obsiahnutá v nástrekovej emulzií. Samotné zložky, ktoré spôsobujú opálenie - cukrové triesloviny sú bezfarebné a farba je pridávaná na rovnomerný nástrek. Samotný nástrek trvá cca 15 minút. Po násterku je potrebné sa vyhnúť nadmernej fyzickej aktivite, kde by mohlo prísť k spoteniu a taktiež sa vyhnúť kontaktu s vodou.

SPRCHA

Na vytvorenie požadovaného opálenia je potrebné samoopaľovací nástrek nechať pôsobiť minimálne 4 hodiny, maximálne 6-8 hodín. Následne treba nástrek poriadne zmyť, BEZ použitia hubky, peelingu alebo lufy, sprchového gélu alebo mydla.

HYDRATÁCIA

Po osprchovaní je potrebné sa poriadne natrieť hydratačným krémom, olejom alebo maslom, napríklad SUNSAN Mangové maslo. Nepoužívať DOVE alebo Lactovit. Týmto sa opálenie vo vašej koži "uzamkne". Hydratácia je dôležitá počas celej doby po nástreku a je potrebné sa starať o opálenie rovnako ako o opálenie zo slnka - to znamená pravidelne hydratovať, nedrhnúť uterákom ani nepoužívať peelingy.

 


 

Výsledné opálenie sa na vašej pokožke prejaví až cca 12 hodín po osprchovaní, nakoľko ešte v tejto dobe sa vo vašej pokožke vyvíjajú samoopaľovacie zložky.