Luxusný obojstranný štetec

Štetec na púder

Štetec na tekuté a krémové produkty

€14,90 €12,42 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Luxusný obojstranný štetec
SUNSAN Obojstranný štetec
Novinka

Podrobný popis

Predstavujeme vám SUNSAN Luxusný obojstranný štetec - váš nový neoddeliteľný spoločník v kozmetickej taštičke, ktorý zmení váš celkový make-up a skrášli vás na každodennej báze. Tento štetec je kúzelným nástrojom, ktorý spojuje dokonalosť a precíznosť s prémiovou kvalitou a luxusným vzhľadom.

Zaujme vás svojimi ultra jemnými štetinami z umelých vlákien, ktoré sú poddajné a pritom dostatočne pevné, aby dokonale aplikovali púdrové aj tekuté produkty. S ním môžete ľahko vytvoriť hladký a prirodzený vzhľad, bez ohľadu na to, či aplikujete samoopaľovacie produkty, púder na zafixovanie alebo tekuté a krémové produkty.

SUNSAN Luxusný obojstranný štetec je skvelým pomocníkom nielen doma, ale aj v salóne pre profesionálne využitie. Je dizajnovaný tak, aby bol ergonomický a lichotil vašej ruke, čo vám umožní ľahko a pohodlne ho ovládať.

 

Najlepšie zo SUNSAN Luxusného obojstranného štetca:

1. Prémiová kvalita: Štetec je vyrobený z ultra jemných umelých vlákien, ktoré sú poddajné a pritom pevné pre dokonalú aplikáciu.

2. Multifunkčný: Vďaka obojstrannému dizajnu je tento štetec ideálny pre aplikáciu púdrových, tekutých aj krémových produktov.

3. Profesionálny výsledok: Bez ohľadu na to, či ho používate doma alebo v salóne, vždy dosiahnete dokonalý výsledok.

4. Ergonomický dizajn: Štetec je navrhnutý tak, aby bol ľahko ovládateľný a pohodlný na používanie.

5. Luxusný vzhľad: SUNSAN Luxusný obojstranný štetec vás zaujme okamžite svojím elegantným a sofistikovaným dizajnom.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: