#12 Tehotenstvo a samoopaľovanie

My ženy sa chceme vždy páčiť a cítiť sa dobre vo svojom tele aj počas tehotenstva. Opálená pokožka nám dokáže zlepšiť sebavedomie a zamaskovať celulitídu i strie. Ako sa opáliť v tehotenstve?

Opaľovanie na slnku alebo v soláriu sa počas tehotenstva neodporúča. Hrozí vám vznik pigmentových škvŕn, spálenie pokožky a tiež riziko prehriatia. Mnohé ženy v tehotenstve siahnu po samoopaľovacích produktoch alebo absolvujú samoopaľovací cukrový nástrek. Je to bezpečné?

young-pregnant-woman-underwear-sitting-cross-legged-bed-with-white-linen-holding-smart-phone-messaging-friends-online-browsing-newsfeed-via-social-media

Zdravie vás a vášho bábätka je prvoradé. Pre vás aj pre nás.

Samoopaľovanie je najzdravšia forma zhnednutia pokožky a je absolútne bezpečná v tehotenstve.

Základná zložka samoopaľovacích produktov – DHA nie je škodlivá pre vás ani pre bábätko. Pochádza z prírodných zdrojov, z cukrovej repy a cukrovej trstiny a bola schválená správou potravín a liečiv. Jediné riziko pri používaní samoopaľovacích produktov môže byť alergická reakcia. Či už tehotná ste alebo nie, odporúčame pri každej kozmetike po prvý krá vykonať test citlivosti.

sunsan_tehotne2

Môžete absolvovať cukrový nástrek? Áno aj nie.

Vyberajte si salón, ktorý má špičkové vybavenie a kvalitný odsávač. Taktiež je potrebné dostať filtre do nosa. Filtre by mali patriť k základnej výbave každého dobrého salónu. A posledným a najviac dôležitým je zloženie produktu.

Za SUNSAN vám vieme zaručiť, že používame emulzie, ktoré sú bezpečné v tehotenstve, priestor je filtrovaný vysoko kvalitným odsávačom a do nosa automaticky dostávate jednorazové filtre.

sunsan_tehotne