Valiryo celotelový sušič biely

  • výrazne skracuje dĺžku schnutia klientov v salóne
  • zlepšuje kvalitu uschnutia a vsiaknutia emulzie do pokožky klienta
  • vhodný do salónov aj domácností
  • cenová ponuka pre salóny na vyžiadanie
€1 606 €1 338,33 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Valiryo celotelový sušič biely

Podrobný popis

Náš sušič tela sa dá jednoducho nainštalovať priamo do sprchovacieho kúta a nahrádza uterák antibakteriálnym a mimoriadne príjemným prúdom vzduchu, ktorý vytvára úsporný elektromotor.

 

Regenerácia a uvoľnenie tela

PROSPEŠNÉ A RELAXAČNÉ
Po každom sprchovaní podporuje sušič tela Valiryo uvoľnenie svalov a zaručuje upokojujúcu, relaxačnú starostlivosť o telo.

Žiadne baktérie

HYGIENICKÉ, ANTIBAKTERIÁLNE A ŠETRNÉ K POKOŽKE
Valiryo ponúka nielen vynikajúci proces sušenia. Prirodzený spôsob sušenia bez trenia tiež podporuje jemnejšiu a hydratovanejšiu pokožku už po niekoľkých použitiach. Prúd vzduchu navyše obsahuje ióny striebra, ktoré zabraňujú vzniku a šíreniu baktérií.

Zariadenie je kompletne vodotesné

VODOTESNÉ A ODOLNÉ
Sušič tela Valiryo možno ľahko nainštalovať do sprchového kúta aj mimo neho, pretože je úplne vodotesný a má stupeň krytia IP56. Okrem toho sú spracované materiály vysoko odolné, a preto sú vhodné na časté verejné používanie, napr. v hoteloch, telocvičniach alebo wellness centrách..

Nie je potrebná žiadna údržba

NIE JE POTREBNÁ ŽIADNA ÚDRŽBA ANI ČISTENIE
Kľúčovým prvkom pri navrhovaní nášho revolučného produktu bola jednoduchosť. Preto nie je potrebná žiadna pravidelná údržba, dôkladné čistenie ani výmena komponentov..

Žiadne potenie po sprche

ŽIADNE POTENIE POTOM
Prirodzené sušenie vzduchom je dokonalým spôsobom sušenia tela a zabraňuje poteniu po sprchovaní. Podporuje uvoľnenie svalov a zjemňuje pokožku..

 
Vyrobené v EU

EURÓPSKE NORMY KVALITY
Valiryo je produkt vyvinutý a vyrobený v Európe a má všetky potrebné certifikáty a povolenia. Sú dodržané všetky požiadavky na elektrickú bezpečnosť.

Integrovaný senzor pohybu umožňuje bezdotykové zapnutie

SENZOR POHYBU

Doplnkovo môžete využiť integrovaný snímač pohybu. Sušič tela Valiryo sa automaticky zapne, akonáhle sa pod neho postavíte, a opäť sa vypne, hneď ako sa vzdialite.

27 vzduchovych tryskov na rovnomerné prúdenie vzduchu

PRÚDENIE VZDUCHU CEZ 27 DIFÚZOROV

Náš výrobok, vyvinutý výhradne tímom inžinierov spoločnosti Valiryo, je jediný svojho druhu dostupný na trhu. Zabezpečuje rovnomerné prúdenie vzduchu s ohľadom na teplotu a intenzitu - od prvého až po posledný z 27 otvorov.

16 odlišných nastavení intenzity prúdenia vzduchu a teploty

NASTAVITEĽNÁ TEPLOTA A INTENZITA

Vyberte si zo 16 rozličných kombinácií intenzity a teploty vzduchu a doprajte si individuálny zážitok po každom sprchovaní.

 

 

Zistite, v čom je sušič tela Valiryo tak výnimočný.

Objednať teraz

PATENTOVANÁ TECHNOLÓGIA DIFÚZORA VZDUCHU
Táto technológia, vyvinutá výlučne tímom inžinierov spoločnosti Valiryo. Ako jediná na trhu poskytuje rovnomerné prúdenie vzduchu z hľadiska teploty a intenzity - od najvyššieho po najnižší z 27 vzduchových otvorov.

Objednať teraz

HYGIENICKÝ A ANTIBAKTERIÁLNY
Valiryo neposkytuje len proces sušenia bez choroboplodných zárodkov, ale tiež aj prirodzený spôsob sušenia bez trenia, vďaka ktorému je pokožka jemnejšia a hydratovanejšia už po niekoľkých použitiach. Prúd vzduchu navyše obsahuje ióny striebra, ktoré majú antibakteriálny účinok.

Objednať teraz

EFEKTÍVNE A EKOLOGICKÉ
Použitím Valiryo (a predchádzaním procesu opätovného použitia uterákov) sa výrazne šetrí voda aj energia. To prospieva nášmu životnému prostrediu - a z dlhodobého hľadiska aj vašim financiám.

Objednať teraz

NASTAVITEĽNÁ TEPLOTA A INTENZITA
Vyberte si zo 16 rôznych kombinácií teploty vzduchu (až do 32 °C nad izbovou teplotou) a intenzity, a doprajte si tak príjemný zážitok po každom sprchovaní.

Jetzt bestellen

SENZOR POHYBU PRE KOMPLETNÚ AUTONÓMIU
Doplnkovo môžete využiť integrovaný senzor pohybu. Valiryo sa zapne hneď, ako sa pred neho postavíte, a vypne sa, keď odídete.

Jetzt bestellen

NEVYŽADUJE ŽIADNU PRAVIDELNÚ ÚDRŽBU
Pri navrhovaní Valirya bola kľúčovým faktorom jednoduchosť. Preto nie je potrebná žiadna pravidelná údržba, hĺbkové čistenie ani výmena komponentov.

Jetzt bestellen

VODEODOLNÝ A ODOLNÝ PROTI POŠKODENIU
Valiryo sa dá ľahko nainštalovať v interiéri aj exteriéri sprchového kúta, pretože je úplne vodeodolný a je klasifikovaný stupňom krytia IP56. Navyše sa vyznačuje vysokou odolnosťou spracovaných materiálov, a preto je vhodný na verejné a opakované používanie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: