#18 Samoopaľovací stroj verzus Cukrový nástrek

#19  Ahojte sme naspäť s novým blogom

 Často sa nás pýtate v otázkach, aký je rozdiel medzi ručným cukrovým nástrekom a  nástrekom z nášho samoopaľovacieho stroja,

tak sa teda poďme nato pozrieť  :)

 

Pri ručnom cukrovom nástreku sa o Vás 100% postaráme MY. Od momentu kedy k nám prídete, Vám celý proces nástreku vysvetlíme, pripravíme vám jednorázové nohavičky, ponatierame suché miesta na pokožke, nalepíme podložky na nohy, nasadíme čiapku, filtre do nosa a spoločne môžeme ísť nato :) 

Na cukrový nástrek, ktorý robíme ručne my je potrebný dlhší čas, je to detailnejší proces a preto si vyžaduje aj objednanie vlastného termínu, kde sa v daný čas venujeme naozaj len a len vám :)

 

 Pri strojovom cukrovom nástreku ste samé. My vám na stroji nastavíme vašu výšku a želaný odtieň, poprípade vieme nastaviť aj samotný nástrek tela, bez tváre ak si to budete želať a odchádzame. Vám stačí riadiť sa pokynmi, ktoré sú popísané priamo pri pomôckach uloženým pred vami na poličke ,ktoré tam tiež budete mať vždy pripravené. 

V kabínke sa vyzlečiete a hneď ako prvé si nasadíte jednorázové nohavičky (samozrejme, môžete ísť aj úplne nahé, je to na Vás :) ) ďalej si pod nohy dáte jednorázové podložky, vlasy vypnete do vrkoča gumičkou a vezmete čiapku, ktorú len jemne roztvoríte a pripevníte štipcami. Pripravený tam bude aj náš barrier krém, ktorý si ponatierate na suché miesta na pokožke, akými sú napríklad lakťe, kolená, alebo okolie nôh nad prstami. Všetko potrebné nájdete u nás a vám netreba nič, len prísť. Kľudne aj bez objednania (Samozrejme vypeelingovaní, bez dezodorantu, antiperspirantu a make-upu :)) 
Výhoda stroja je že sa vôbec nemusíte objednávať, riešiť termíny ani nič podobné, jednoducho len prídete a ste do 10 minút vybavené :) Je to v skutku rýchle a máte 100% súkromie.  TAK AKO? Neviete sa rozhodnúť ? 

Dáme Vám tip :)

 

Cukrový nástrek vykonávaný ručne je detailnejší, takže vám ho odporúčame, či už sa chystáte na dôležitú udalosť napríklad, ako svedok na svadbu, ples, či ste samotná nevesta :) 

 

Pokiaľ však chcete opálenie na bežné každodenné "nosenie" odporúčame samoopaľovací stroj, ktorý je na bežné dni úžasný a zdravý doplnok k vašej pokožke. 

 

Príďte, čakáme Vás :)