DRSŇAČKY Peelingové rukavice - 1 pár zelené

Predstavujeme Vám exfoliačné peelingové rukavice - tajnú zbraň pre dokonalú pokožku a rovnomerné samoopaľovacie efekty. Tieto ružové rukavice sú navrhnuté tak, aby odstránili starú pokožku a pripravili Vaše telo na aplikáciu samoopaľovacích produktov. S nimi sa stanete kráľovnou (alebo kráľom) opálenia bez akýchkoľvek nežiaducich škvŕn či nerovností!

 

€4,90 €4,08 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
DRSŇAČKY Peelingové rukavice - 1 pár zelené

Podrobný popis

Exfoliačné peelingové rukavice: Kľúč k dokonalej pokožke a úžasným samoopaľovacím výsledkom!

 

Prečo by ste si mali vybrať práve naše peelingové rukavice? Tu je 5 presvedčivých dôvodov:

1. Účinná exfoliácia: Rukavice jemne, ale účinne odstraňujú odumreté kožné bunky, čím zanechávajú Vašu pokožku hladkou a sviežou.

2. Rovnomerné samoopaľovanie: Použitím rukavíc 24 hodín pred aplikáciou samoopaľovacích prípravkov dosiahnete rovnomerný opálený vzhľad bez škvŕn a nerovností.

3. Univerzálna veľkosť: Rukavice sú vyrobené z 95% nylonu a 5% spandexu, čo zabezpečuje pohodlné nosenie pre rôzne veľkosti rúk.

4. Jednoduchá údržba: Po použití stačí rukavice dôkladne opláchnuť čistou vodou a nechať vyschnúť. Sú pripravené na ďalšie použitie kedykoľvek budete potrebovať!

5. Viacúčelové použitie: Rukavice môžete použiť samostatne alebo s Vaším obľúbeným mydlom či peelingovým produktom pre ešte intenzívnejší efekt.

Nenechajte si ujsť túto príležitosť a zaobstarajte si naše peelingové rukavice ešte dnes! Vaša pokožka Vám poďakuje a budete sa cítiť ako bohyňa (alebo boh) opálenia s dokonalým a rovnomerným vzhľadom. Objednajte si svoj pár hneď teraz a zažite rozdiel, aký dokáže spraviť tento jedinečný produkt!

 

Upozornenie: Nepoužívajte rukavice na podráždenú alebo narušenú pokožku. Pokiaľ Vám použitie rukavíc spôsobí podráždenie, okamžite prerušte používanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: